Las Rampas

8.7Erinomainen3299 arvostelua
Calle Pintor Nogales s/n, Centro Comercial Las Rampas, Fuengirola, Espanja
alkaen81 €/ yö

Majoitustiedot

Sijainti

Ona Las Rampas sijaitsee keskustassa, ja Los Bolichesin ranta ja Malagan provinssin rannat 15 minuutin kävelymatkan päässä. Tämä hotelli sijaitsee 1,1 km:n päässä kohteesta Fuengirolan uimaranta ja 14,4 km:n päässä kohteesta Benalmádenan venesatama.

Ravintola

Ona Las Rampas tarjoaa asiakkailleen ravintolan. Maksullinen buffetaamiainen tarjotaan päivittäin klo 7.30–10.30.

Huoneet

Kaikissa 159 huoneessa on ilmastointi ja minibaari. Mukavuuksiin kuuluu satelliittikanavat sekä ilmainen langaton internetyhteys. Kylpyhuoneesta löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, bidee ja hiustenkuivaaja. Käytössäsi on muun muassa vedenkeitin. Huone siivotaan päivittäin, ja ilmaisia vauvansänkyjä on saatavilla pyynnöstä.

Muut tiedot

Hyödynnä kauden mukainen ulkouima-allas ja kattoterassi. Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys, concierge-palvelut ja ostosmahdollisuuksia paikan päällä.

Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja matkatavarasäilytys. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen 55 neliömetriä kokoustiloja, joihin kuuluu konferenssitila ja kokoushuone.

Majoituspaikka on suljettu 12. 2ta – 4. 3ta.

Näytä enemmän

Mukavuudet

  • Ilmainen WiFi-internetyhteys
  • Ilmainen pysäköinti
  • Kattouima-allas
  • Aurinkotuolit
Näytä kaikki

Lento + Hotelli

  • Hotelli
  • Meno-paluulennot
  • Täyskate saatavilla
  • Varaa nyt, maksa myöhemmin -vaihtoehto saatavilla

alkaen427 € /hlö

2 yötä

Vain hotelli

  • Hotelli

alkaen81 € yötä kohden

Samankaltaiset kiinteistöt

Mukavuudet hotellissa Las Rampas

Suosituin

  • Ilmainen WiFi-internetyhteys
  • Ilmainen pysäköinti
  • Kattouima-allas
  • Aurinkotuolit

Internet

  • Ilmainen WiFi-internetyhteys
  • Internet
  • WiFi
  • WiFi koko majoituspaikassa

Parkkipaikka

  • Ilmainen pysäköinti
  • Oma pysäköintialue
  • Pysäköinti
  • Pysäköinti paikan päällä
  • Pysäköintihalli

Uima-allas

  • Kattouima-allas
  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)

Yleistä

  • Aurinkotuolit
  • Hissi
  • Ilmastointi
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Lämmitys
  • Palosammuttimet
  • Palovaroittimet
  • Rannan äärellä
  • Ranta
  • Savuttomia huoneita
  • Terassi

Las Rampas – usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Las Rampas?

Sisäänkirjautuminen: 14:00 – 00:00
Uloskirjautuminen: 12:00 saakka

Kuinka kaukana majoitus on lentokentältä?

Tämän majoituksen etäisyys on 18.46km lentokentältä lentokenttä Malaga.

Hyväksyykö Las Rampas lemmikit?

Ei, Las Rampas ei hyväksy lemmikkejä.

Mikä on hotellin Las Rampas peruutuskäytäntö?

Peruutus- ja ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat majoitustyypin mukaan. Tarkista valintaa tehdessäsi, mitä ehtoja kuhunkin vaihtoehtoon liittyy.

Onko sinulla muuta kysyttävää?

Voit ottaa meihin yhteyttä Tarvitsen apua -osion kautta.

Turvallinen maksutapa