BLUESEA Miramar Fuengirola

8.1Erittäin hyvä2118 arvostelua
Avenida de Santa Amalia,2, Fuengirola, Espanja

Majoitustiedot

Kuvaus

This marvelous hotel is situated in Fuengirola's tourist area, just minutes from the sandy beach and town center. The airport is a short 15-minute drive away. Explore nearby shops, boutiques, bars, restaurants, and nightclubs. A bus stop is conveniently located in front of the hotel. Guests can enjoy a refreshing dip in the hotel's freshwater swimming pool. During the summer months, local providers offer a wide selection of watersports on Fuengirola Beach. All rooms feature modern furnishings and a warm, inviting color palette for a comfortable and memorable stay.

Näytä enemmän

Mukavuudet

  • Ilmainen WiFi-internetyhteys
  • Lemmikkieläimet sallittu
  • Allasbaari
  • Matala pää
  • Pelihuone
Näytä kaikki

Lento + Hotelli

  • Hotelli
  • Meno-paluulennot
  • Täyskate saatavilla
  • Varaa nyt, maksa myöhemmin -vaihtoehto saatavilla

alkaen522 € /hlö

7 yötä

Vain hotelli

  • Hotelli

alkaen105 € yötä kohden

Huoneet

Huone, perhe12
Huone, perhe
  • 25 m²
  • 1 kylpyhuone
  • TV
  • Bathtub 1
  • Wi-fi
  • Bathroom
  • Centrally regulated air conditioning
Kahden hengen huone erillisillä vuoteilla20
Kahden hengen huone erillisillä vuoteilla
  • 20 m²
  • 1 kylpyhuone
  • TV
  • Oma kylpyhuone
  • Näköala
  • Ilmastointi
Kahden hengen huone parivuoteella tai kahden hengen huone erillisillä vuoteilla14
Kahden hengen huone parivuoteella tai kahden hengen huone erillisillä vuoteilla
  • TV
  • Bathtub 1
  • Wi-fi
  • Bathroom
  • Centrally regulated air conditioning
Kolmen hengen huone, 3 vuodetta5
Kolmen hengen huone, 3 vuodetta
  • 25 m²
  • 1 kylpyhuone
  • TV
  • Ilmastointi
  • Oma kylpyhuone
Näytä 3 huonetta lisää

Samankaltaiset kiinteistöt

Mukavuudet hotellissa BLUESEA Miramar Fuengirola

Suosituin

  • Ilmainen WiFi-internetyhteys
  • Lemmikkieläimet sallittu
  • Allasbaari
  • Matala pää
  • Pelihuone
  • Faksi/kopiokone (lisämaksu)
  • Päivittäinen siivous
  • 24h-vastaanotto
  • Aurinkotuolit

Internet

  • Ilmainen WiFi-internetyhteys
  • Internet
  • WiFi

Lemmikkieläimet

  • Lemmikkieläimet sallittu
  • Ruokakuppi lemmikille

Ruoka ja juoma

  • Allasbaari
  • Aurinkoterassi
  • Baari
  • Kahvila paikan päällä
  • Ravintola
  • Snackbaari

Uima-allas

  • Matala pää
  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Ulkouima-allas (ympärivuotinen)

Aktiviteetit

  • Pelihuone
  • Pubikierrokset
  • Solarium

Medialaitteet ja teknologia

  • Faksi/kopiokone (lisämaksu)

Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Vastaanottopalvelu

  • 24h-vastaanotto
  • Concierge-palvelu
  • Matkatavarasäilytys

Yleistä

  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot
  • Erillinen tupakointialue
  • Hissi
  • Ilmastointi
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
  • Lämmitys
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
  • Nouto lentokentältä (lisämaksu)
  • Pääsy avaimilla
  • Palosammuttimet
  • Palovaroittimet
  • Perhehuoneita
  • Ranta
  • Retkipalvelu
  • Savuttomia huoneita
  • Tallelokero (lisämaksu)
  • Terassi
  • Ulkokalusteet
  • Yhteinen lounge/TV-tila

BLUESEA Miramar Fuengirola – usein kysytyt kysymykset

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa BLUESEA Miramar Fuengirola?

Sisäänkirjautuminen: alkaen 15:00
Uloskirjautuminen: 11:00 saakka

Kuinka kaukana majoitus on lentokentältä?

Tämän majoituksen etäisyys on 19.24km lentokentältä lentokenttä Malaga.

Hyväksyykö BLUESEA Miramar Fuengirola lemmikit?

Kyllä, BLUESEA Miramar Fuengirola hyväksyy lemmikit.

Mikä on hotellin BLUESEA Miramar Fuengirola peruutuskäytäntö?

Peruutus- ja ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat majoitustyypin mukaan. Tarkista valintaa tehdessäsi, mitä ehtoja kuhunkin vaihtoehtoon liittyy.

Onko sinulla muuta kysyttävää?

Voit ottaa meihin yhteyttä Tarvitsen apua -osion kautta.

Turvallinen maksutapa